Úklid panelových domů

Bydlíte v několikapatrovém panelovém domě? Pak moc dobře víte, že jde o bydlení do jisté míry anonymní. Sousedé se často mění a potkat na chodbě ty stálé je spíše náhoda. Úklid společných prostor spadá do kompetence zvoleného výboru, který se zpravidla stará více vchodů.

Proto je dobré, když se o úklid paneláku stará jedna, pečlivě vybraná úklidová firma, která má s vysokopodlažních domů zkušenosti. Úklid a udržování čistoty několikapatrového domu s více vchody je totiž vzhledem k velikosti náročný. Jedině zkušená a spolehlivá úklidová firma dokáže dlouhodobě udržovat kvalitu úklidu na požadované úrovni a být, světe div se, i relativně levná. Jak to? Protože velká plocha uklízených prostor dává kvalitní a spolehlivé firmě možnost nabídnout nízké ceny.

Pozor ale – levný úklid musí být podpořen odpovídající kvalitou a spolehlivostí, která je při péči o úklid panelových domů neméně důležitá. Spolehlivá úklidová firma má také kvalitní a vyškolený personál. Uklízečky jsou slušné a usměvavé a úklid paneláku se starají dlouhodobě. K úklidu používají moderní a vhodné prostředky, aby na zemi nezůstávaly mýdlové stopy a klasický saponátový zápach byl nahrazen příjemnou vůní.

Pro většinu úklidových firem je úklid paneláků noční můrou, protože nedokáží udržet odpovídající kvalitu. Při výběru vhodné úklidové firmy proto hledejte na internetu. Vedle ceny se ptejte také na její reference. Zeptejte se také obyvatel okolních domů, jaké mají zkušenosti s úklidem u nich a zdali nemohou nějakou firmu na úklid panelového domu doporučit. Úklidová firma by měla nabízet takové úklidové služby, které zahrnují i sekání trávy a zahradnické práce. Zkrátka aby péče o dům byla kompletní. Teprve pak je uklizený panelák nejen snem, ale i skutečností.

Kontaktní formulář